Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » Prokuroria pritet të kërkojë edhe 2 muaj paraburgim për Limajn
3:21 PM
Prokuroria pritet të kërkojë edhe 2 muaj paraburgim për Limajn
Pas skadimit të afatit të paraburgimit, Prokuroria Speciale pritet të kërkojë edhe dy muaj paraburgim për deputetin Fatmir Limaj dhe për tre të tjerët.Sipas Koha Ditore, Supremja ka refuzuar kërkesën e mbrojtjes për mbrojtje të ligjshmërisë më 12 dhjetor. Të martën u është dërguar aktgjykimi i marrë nga pesë gjyqtarë, tre të EULEX-it dhe dy vendës.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus