Kryesore » 2012 » Dhjetor » 28 » Thaçi: Kosova duket më pozitive
2:44 PM
Thaçi: Kosova duket më pozitive
Në fund të vitit 2012, Republika e Kosovës duket shumë më ndryshe dhe më pozitive se sa në vitet e kaluara. Kështu u shpreh kryeministri Hashim Thaçi në mbledhjen e fundit të kabinetit qeveritar për këtë vit, në të cilën paraqiti punën dhe angazhimet qeveritare për vitin 2012.
Ai tha se Kosova gjatë këtij viti ka arritur të konsolidohet edhe më shumë si shtet, si në aspektin e brendshëm ashtu edhe në atë të jashtëm.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus