Kryesore » 2012 » Dhjetor » 28 » Presidentja Jahjaga emëroi 22 prokurorë
2:18 PM
Presidentja Jahjaga emëroi 22 prokurorë
Znj. Sevdije Morina, Prokurore e shtetit; znj. Bukurije Gjonbalaj, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Prishtinë, z. Armend Hamiti, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Prishtinë, Znj. Fitore Sadiku, Prokurore ne Prokurorinë Komunale në Prishtinë, Znj. Javorka Perlincevic, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Prishtinë, Znj. Bahtie Ademi, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Gjilan, z. Kujtim Munishi, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Gjilan, z. Ismet Rrahmani, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Gjilan, z. Zejnel Kodra, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Prizren, z. Arian Gashi, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Gjakovë, Znj. Dëshire Jusaj, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Gjakovë, znj. Gjejrone Alaj, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Gjakovë, z. Bahri Hyseni, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Ferizaj, znj. Fatmire Cacaj, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Ferizaj, z. Esat Muharremi, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Pejë, z.Muharrem Bajraktari, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Pejë, Zjn. Sanije Seferi – Gashi, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Pejë, Znj. Lumturije Vuçetaj, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Pejë, Znj. Fikrije Sylejmani, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Mitrovicë, z. Sahit Tmava, Prokuror në Prokurorinë Komunale në Mitrovicë, Znj.Shemsije Asllani, Prokurore në Prokurorinë Komunale në Mitrovicë, Znj. Vahide Badivuku, Prokurore në Prokurorinë e Qarkut në Mitrovicë, Zjn. Valbona Disha-Haxhosaj, Prokurore në Prokurorinë e Qarkut në Pejë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus