Kryesore » 2012 » Dhjetor » 20 » Kuvendi, dhurata për deputetët e PDK-së
1:33 PM
Kuvendi, dhurata për deputetët e PDK-së
Kuvendi i Kosovës do të shpenzojë 7600 euro për blerjen e dhuratave për deputetët e Grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës. Përmes telefonit, një zyrtar i zyrës për media i Kuvendit të Kosovës, i ka thënë "Zërit” se nuk kanë përgjigje, pasi që, sipas tij, sekretari i Kuvendit nuk ndodhet në punë.Por në anën tjetër burime të gazetës thonë se paratë për blerjen e dhuratave nuk janë të Kuvendit të Kosovës, por janë mjete që i takojnë Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus