Kryesore » 2013 » Prill » 2 » Fëmija dhjetë muajsh është djegur në zjarr
4:21 PM
Fëmija dhjetë muajsh është djegur në zjarr
Një barakë e vjetër në rrugën Gostivar Mitrovi Krsti është pushtuar nga flakët, pasojë e të cilave është humbja e jetës së një fëmije 11 muajshe, Jasin Demiroviq. Zjarri ka rënë mëngjesin e sotëm diku rreth orës 09.00.Sipas Indeksonline, baraka ku jetonte Jasini me prindërit e tij është djegur tërësisht, mirëpo ende nuk ka të dhëna se si ka mbetur ai brenda.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus