Kryesore » 2013 » Janar » 9 » Rasti i Gecëve, zhduket dëshmitari Berhani
4:26 PM
Rasti i Gecëve, zhduket dëshmitari Berhani
Këshilltari komunal në Skenderaj Jetullah Behrami i cili u bë i famshëm pas deklaratave se frikësohej të dilte në qytet pa pistoletë në brez, pohohet të jetë dëshmitar në Rastin e Gecëve që akuzohen për krime lufte.Por sipas Express, prej gjashtë muajsh ai nuk dihet se ku ndodhet. Avokati që e mbron Rrustem Gecin tha se Jetullah Behrami është njëri nga dëshmitarët e prokurorisë.Nëse aktakuza që është ngritur konfirmohet se Behrami do të jetë dëshmitar kryesor qoftë edhe nga vendi ku është.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus