Kryesore » 2012 » Dhjetor » 17 » KEK njofton s enuk do të ketë reduktime të energjisë
2:37 PM
KEK njofton s enuk do të ketë reduktime të energjisë
Gjatë ditës së sotme nuk do të ketë reduktime të energjisë elektrike. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i KEK-it, Viktor Buzhala, i cili në një prononcim për RTK-në u shpreh se furnizimi me energji elektrike në nivel vendi është i rregullt.Rënia e bllokut B1 të shtunën ka lënë në terr shumë qytetarë të shumë komunave në Kosovë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus